Działania

Poradnik podróżnika

INICJATYWY

Galeria

Odwiedziny

Dziś7
Łącznie odwiedzin43986

 

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

 

 

Stowarzyszenie "INICJATYWA" organizuje wyjazdy na tego typu zabawy. W większości przypadków są to wyjazdy dofinansowane, czyli zapłacimy mniej niż pojechalibyśmy gdzieś sami. Organizatorzy zapewniają sprzęt, kulki, stroje oraz zabezpieczony teren do gry. Informację o kolejnych wyjazdach umieszczane będą na stronie głównej oraz w lokalnych mediach.

W przyszłości mamy zamiar dokonać zakupu sprzętu potrzebnego do tej rozrywki, a co za tym idzie jeszcze bardziej obniżyć koszty zabawy. Wszystkich chętnych pomóc merytorycznie czy finansowo w tej inicjatywie prosimy o kontakt. 

Fotki z wyjazdów w galerii, a poniżej plakaty z poprzednich wyjazdów: